Proponujemy Państwu szereg zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni i paznokci.
W trosce o najwyższą jakość naszych usług
używamy narzędzi poddanych procesowi sterylizacji w autoklawie, co daje 100% pewność zachowania idealnej higieny.

Manicure BalbCare NOWOŚĆ! -Systematycznie stosowany zabezpieczy Twoje dłonie i paznokcie przed grzybicą, wzmocni paznokcie, zapewni lśniący wygląd twoim dłoniom i pozwoli Ci dłużej cieszyć się lakierem na paznokciach. Czytaj więcej...

Manicure biologiczny - nieinwazyjny i bezpieczny zabieg polegający na opiłowaniu paznokci i odsunięciu skórek za pomocą specjalnego kremu.

Manicure klasyczny – tradycyjny zabieg polegający na opiłowaniu paznokci i wycięciu skórek z użyciem wysterylizowanych w autoklawie narzędzi.


 Manicure japoński NOWOŚĆ W POLSCE - wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Ten unikatowy manicure zalecany jest na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

 Kąpiel parafinowa - sprawia, że szorstka i wysuszona skóra dłoni odzyska miękkość  i zdrowy wygląd, warstwa parafiny utrzymując ciepło i wilgoć, otwiera pory skóry, działając na zasadzie mini sauny, zmiękcza naskórek wokół paznokci, relaksuje i rozluźnia mięśnie oraz stawy.

  Manicure Hybrydowy (PERMANENTNY) - 

    Zupełna nowość na polskim rynku – manicure hybrydowy pojawił się również w ofercie naszego salonu. To trwały manicure, który utrzymuje się na paznokciach od 2 do 3 tygodni. Usługa jest bezpieczna dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd. 

  Manicure hybrydowy przeznaczony jest do naturalnej płytki paznokciowej każdego typu: długiej, krótkiej, bardziej lub mniej kształtnej. To połączenie żelu i lakieru do paznokci. Nie odpryskuje, nie ściera się, jest nakładany jak lakier i utwardzany w lampie UV. Po dwóch tygodniach jest szybko usuwany za pomocą specjalnego płynu. 

    Ten rodzaj manicure to świetna alternatywa dla tych z pań, które nie mają czasu na częste malowanie paznokci i nie są zdecydowane na tradycyjną stylizację żelową, ale chcą mieć przez dłuższy czas zdrowe, naturalnie wyglądające paznokcie w modnych kolorach. Manicure hybrydowy jest odpowiedzią na panującą obecnie modę na naturalność i odrzucenie sztuczności.< powrót do strony głównej


    

.


Kiedy poczujesz się zadowolona z wyglądu własnych rąk, 

całe twoje życie wyda ci się lepsze. 

Ji Baek
manicure klasyczny
Manicure klasyczny


pielęgnacja paznokci manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy


pielegnacja paznokci kosmetyczka nowa sól
Manicure hybrydowy