Kolory jesieni i zimy - paznokcie


   Kolejna pora roku i kolejne zmiany w kolorystyce naszych paznokci. Po intensywnych i ciepłych kolorach tego lata czas na chłodniejsze i bardziej stonowane barwy. Jesień-zima 2010/2011 zapowiada się interesująco i na tyle różnorodnie, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
     Modne są obecnie jasne i grafitowe szarości, wszelkie brązy – od karmelowego beżu, przez miodowo-złoty, po gorzką czekoladę, ale również granaty i fiolety, szczególnie śliwkowe oraz różne warianty zieleni.
   Dominują kolory mocne, wyraziste, minimalistyczne, czasami wręcz mroczne, zarówno błyszczące jak i matowe czy brokatowe.
Szczytem elegancji w tym sezonie jest połączenie czerwieni (czy to ognistej czy bardziej stonowanej) z wiecznie elegancką czernią. Tu wszystko zależy od naszej wyobraźni, samopoczucia i odwagi.
    
  Malowanie paznokci ciemnymi lakierami wymaga nieco większej precyzji. Bardzo pomocny będzie tu korektor lakieru i drewniany patyczek. Pamiętajmy również o nałożeniu przed lakierem bazy – specjalnego lakieru podkładowego, który zabezpieczy paznokcie przed przebarwieniami płytki, które mogą spowodować ciemne lakiery. Aby wydobyć głębię koloru warto pomalować paznokcie dwiema warstwami lakieru. Na koniec należy nałożyć na pomalowane paznokcie utwardzacz, który zabezpieczy przed ścieraniem się koloru i pięknie nabłyszczy paznokcie.

I gotowe. 


    

.

manicure jesień/zima manicure jesień/zima  manicure jesień/zima