O zabiegach

KWASY TERAPEUTYCZNE DERMAQUEST - najnowszy hit z USA dostępny tylko u nas.

Szeroki wybór odpowiedniego, bardzo zaawansowanego programu terapeutycznego przy użyciu peelingów dermatologicznych i medycznych sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc Państwu we wszystkich problemach ze skórą.

Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z najnowszych osiągnięć amerykańskich naukowców. Posiadamy w naszej ofercie zabiegi wykorzystujące formuły nowej generacji peelingów dermatologicznych i medycznych stworzonych dla osiągnięcia najlepszych efektów terapeutycznych.

Sposób działania

Prestiżowy program terapeutyczny - innowacyjne PEELINGI DERMATOLOGICZNE I MEDYCZNE:

Silna koncentracja najbardziej pożądanych składników aktywnych przyczyniła się do osiągnięcia przełomowych postępów w pielęgnacji skóry na skalę światową.

Innowacyjne jest zastosowanie komórek macierzystych pochodzenia roślinnego oraz peptydów bio – mimetycznych z pochodną toksyny botulinowej (botox).

.

Bezpieczny wybór

Zapraszamy do skorzystania z proponowanych zabiegów specjalistycznych z użyciem kwasów TERAPEUTYCZNYCH, które stanowią tańszą i bezpieczną alternatywę dla popularnego botoksu oraz terapii leczenia retinoidami przy zachowaniu wysokiej skuteczności.

SPEKTAKULARNE EFEKTY JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU.