O zabiegu

Mezoterapia igłowa to ostatnio bardzo popularny zabieg w gabinetach kosmetologii estetycznej. Jest ona bardzo skuteczną i bezpieczną, niechirurgiczną metodą poprawy wyglądu skóry.

Mezoterapia igłowa

Polega na ostrzykiwaniu poszczególnych partii twarzy lub ciała odpowiednio dobranymi preparatami aktywnymi. Omijając barierę naskórkową możemy wprowadzić w głębsze warstwy skóry koktajle, które w widoczny sposób wpływają na jej stan i fizjonomię. 

Intensywna rewitalizacja niweluje oznaki starzenia takie jak zmarszczki, utrata jędrności czy przebarwienia. Skóra staje się nawilżona, napięta i odzyskuje gęstość już po pierwszym zabiegu.

Terapia odmładzająca

Substancje aktywne wykorzystywane podczas mezoterapii wpływają na przebudowę i stymulację produkcji kolagenu. Zapoczątkowany w ten sposób proces aktywnej regeneracji pozwala osiągnąć spektakularne efekty w krótkim czasie. 

Tego typu terapia ma zastosowanie w zabiegach anty-aging, leczeniu cellulitu i rozstępów oraz przy problemie wypadania włosów i łysieniu, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.