MAKIJAŻ PERMANENTNY

Idealne rozwiązanie dla każdej z nas!
Podkreśl swoje naturalne piękno.


Makijaż permanentny
, inaczej zwany makijażem trwałym, zyskał dużą popularność dzięki swojej uniwersalności. Wysoka efektywność zabiegu sprawia, że staje się on coraz bardziej popularny.
Wykonujemy go w celu podkreślenia i uwydatnienia urody, a także skorygowania niedoskonałości.
Makijaż permanentny jest metodą, dzięki której barwniki naturalnego pochodzenia zostają osadzone w warstwie podstawnej naskórka i utrzymują się od 2 do 5 lat. W miarę upływu czasu dochodzi do stopniowego wyłuszczenia barwnika ( ok. 20 % rocznie ).
Mikropigmentacja wykonywana jest przy pomocy jednorazowych sterylnych modułów, które sprawiają, że zabieg jest bezpieczny i prawie bezbolesny.
Wachlarz zastosowań makijażu permanentnego jest bardzo szeroki. Dzięki niemu możemy optycznie zagęścić rzęsy wykonując kreski na górnej i dolnej powiece, możemy skorygować kształt przerzedzonych brwi, czy też nadać piękny kolor ustom, poprawiając jednocześnie ich kontur oraz uzyskać efekt optycznego powiększenia i wypełnienia.

Makijaż permanentny - powiększenie ust. Salon komsetyczny Nowa Sól

Makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Zapewnia nam doskonały wygląd o każdej porze, zawsze świeży i idealny oraz, co bardzo ważne, dzięki niemu znacznie oszczędzamy czas poświęcony na codzienny make-up. Odpowiednio wykonany zabieg mikropigmentacji daje nam pewność naturalnego i estetycznego wyglądu, którym możemy się cieszyć przez długi czas.

Trwały makijaz permanentny - kreska na oku. Salon kosmetyczny w Nowej Soli.

 


Pracownia Urody - bezpieczeństwo zabiegów.

makijaż permanentny ust - gabinet kosmetyczny w Nowej Soli


Trwały makijaż permanentny - mikropigmentacja. Salon kosmetyczny w Nowej Soli.