MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

  Bezoperacyjna redukcja zmarszczek i odmładzanie skóry w bezkonkurencyjnej cenie. Umów się na wizytę już dziś, czekamy na Ciebie. 

Mezoterapia to metoda, która daje natychmiastowe i znakomite efekty. Może być stosowana na całej powierzchni skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz na poszczególne jej fragmenty, jak również na powierzchni ciała - są to najczęściej dłonie, kolana, ramiona, uda czy skóra głowy w przypadku łysienia. 

Podczas zabiegu mezoterapii następuje bezpośrednie podanie do skóry preparatów i koktajli opóźniających proces starzenia. Następuje likwidacja płytkich i znaczna redukcja głębokich zmarszczek. Skóra poddana zabiegowi staje się napięta, ujędrniona i nawilżona. Cera odzyskuje pełnię blasku i zdrowy koloryt. Zabieg pobudza skórę do działania i samoregeneracji. Dochodzi do stymulacji głębszych warstw skóry, co w konsekwencji zwiększa syntezę kolagenu i elastyny. 

Mezoterapię mikroigłową możemy wykonać jako pojedynczy zabieg poprawiający ogólną kondycję skóry lub jako serię zabiegów, które w sposób optymalny przywrócą jędrność i nawilżenie skóry na wiele miesięcy. Efekt zabiegu uzależniony jest od odpowiedniej pielęgnacji skóry. Podczas kuracji, jak również miesiąc po jej zakończeniu należy stosować wysokie filtry przeciwsłoneczne SPF 50+ (UVA\UVB) w celu uniknięcia ewentualnych przebarwień w miejscach nakłuć. Aby cieszyć się jak najdłużej wspaniałą kondycją naszej skóry należy raz lub dwa razy w roku wykonać zabieg podtrzymujący.

 


   
WSKAZANIA do zabiegu mezoterapii mikroigłowej:

- zmarszczki wokół oczu, ust, na szyi i dekolcie
- skóra odwodniona i przesuszona
- skóra tracąca sprężystość i elastyczność - poprawa owalu twarzy i kolorytu skóry
- odmłodzenie i wygładzenie skóry
- profilaktyka przeciwstarzeniowa.