Pielęgnacja stóp.
    Stopy noszą nas przez całe życie dźwigając ciężar naszego ciała. Często zapominamy o ich odpowiedniej pielęgnacji, do czasu aż same nam o sobie przypomną bolącymi odciskami, wrastającymi paznokciami czy pękającymi piętami. Warto zadbać o nie wcześniej, żeby uniknąć tych problemów. Ale jeżeli już się pojawią - w naszym gabinecie poradzimy sobie z nimi.
    Zapraszamy na profesjonalne zabiegi pedicure z wykorzystaniem frezarki, dostosowane do różnych potrzeb, połączone z relaksującymi zabiegami i masażem. Używamy narzędzi poddanych procesowi sterylizacji w autoklawie oraz jednorazowych ręczników i frezów.

Pedicure specjalistyczno - medyczny - polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka (modzeli), odcisków czyli nagniotków przy pomocy specjalnych frezów. Zabieg obejmuje także prawidłowe skrócenie paznokci, opracowanie skórek i pękających pięt. Ponadto, w przypadku wrastających paznokci zakładane są odpowiednio dobrane klamry. Przy podejrzeniu grzybicy paznokci pobierany jest materiał do badania mykologicznego a następnie wykonywana jest rekonstrukcja płytki paznokciowej.

Pedicure klasyczny - zabieg polega na usunięciu nadmiaru zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki, podcięciu i opiłowaniu paznokci, usunięciu skórek. Następnie wykonujemy peeling stóp i wmasowujemy odpowiedni krem (nawilżający, zapobiegający pękaniom pięt lub zmniejszający ich potliwość). Aplikujemy odżywkę lub lakier do paznokci.