W naszej Pracowni Urody czeka na Państwa doskonale wykwalifikowany personel, komfortowa atmosfera oraz pachnąca, świeżo parzona kawa.

Z przyjemnością pomożemy Państwu zachować nie tylko młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, maksymalnie zrelaksować ciało i umysł.

Istniejemy dla wszystkich, którzy dobrze wiedzą, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.


Oferujemy wysoki standard usług oraz wysokie kwalifikacje personelu.


Podczas zabiegów używamy narzędzi poddanych procesowi dezynfekcji i sterylizacji (posiadamy autoklaw).


Dla naszych stałych klientów proponujemy bony rabatowe, oprócz tego w ofercie mamy karty upominkowe.


Doradzamy w doborze kosmetyków do pielęgnacji domowej.


Prowadzimy w naszym gabinecie sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do makijażu.

Karty upominkowe

Możesz podarować bliskiej osobie przyjemność w postaci relaksu, odprężenia i regeneracji. To najpiękniejszy prezent dla każdej kobiety, bliskiej osoby, również klienta lub pracownika.

Wielką zaletą Karty upominkowej jest to, że osoba obdarowana może sama sobie wybrać pakiet zabiegów, na które ma najbardziej ochotę.

Karta stałego klienta

Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom i potrzebom oraz doceniając szczególnie naszych stałych klientów dodaliśmy do naszej oferty Kartę stałego klienta. Teraz osoby odwiedzajace nas regularnie mogą zaoszczędzić otrzymując zniżki na co 5 wykonany u nas zabieg.*

* Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Voucher

Doceniamy i jesteśmy wdzięczni za reklamę naszych usług. Polecając je osobom, które nie należą jeszcze do grona naszych klientów możecie Państwo uzyskać voucher o wartości 100 złotych.

Jak to zrobić? To proste, osoba zaproszona musi skorzystać z naszej ofert za minimum 500 złotych, wtedy otrzymują Państwo rabat na kolejny zabieg lub wizytę u dietetyka w wysokości 100 złotych.*

* Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Sprzedaż kosmetyków

W Pracowni Urody Panie i Panowie mogą skorzystać z profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, czy fachowych porad dotyczących odpowiedniej pielęgnacji, dobranej do stanu i kondycji skóry.

Dla wygody naszych klientek i klientów oferujemy również możliwość zakupu doskonałej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kolorowych na miejscu w gabinecie, co w znacznym stopniu pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas i da pewność trafnego wyboru.

Dla podtrzymania efektów zabiegów terapeutycznych i odpowiedniej pielęgnacji proponujemy dermokosmetyki najnowszej generacji inspirowane najbardziej zaawansowaną technologią dostępną na rynku kosmetologicznym. Innowacyjność i możliwość personalizacji w pełni zaspokoi wymagania naszych klientek i klientów.

Naukowo sprawdzone rozwiązania w holistycznym podejściu do pielęgnacji i ochrony skóry. Moc składników aktywnych oraz synergia działania.

Image Skincare
Peel Mission
Bikor
Realash
Kerpro