Peelingi chemiczne

NOVEL PEEL TREATMENT PRO XN

Zabieg oparty o działanie retinoidu nowej generacji - ester kwasu retinowego. Nowatorki retinoid to składnik przeciwdziałający starzeniu skóry, zapewniający działanie retinolu o znacznie niższym potencjale podrażnienia.

PHA SOLUTION PRO XN

Formuła preparatu oparta o glukonolakton i kwas azealinowy. Unikalne połączenie kwasów o działaniu przeciwzapalnym zapewnia delikatny resurfacing skierowany szczególnie do terapii skór wrażliwych i zaburzonych chorobowo.

Lipid Control Dermaquest

Zabieg Lipid Control Dermaquest to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH.

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami.

Jessner’s Peel Dermaquest

Płyn Jessnera to doceniony i znany peeling medyczny. Produkt o silnym działaniu keratolitycznym, seboregulującym i przeciwzmarszczkowym, zawierający wiele substancji aktywnych wspomagających działanie złuszczające. Kombinacja rezorcyny z kwasem salicylowym[15%] i kwasem mlekowym[15%] wykazuje wzmożone właściwości złuszczające.

Retexture Brite Peel Dermaquest

Retexture Brite Peel to holistyczna terapia wybielająco – pojędrniająca o ponadprzeciętnej efektywności. Chemiczny zabieg bazuje na wysokich stężeniach alfa- i beta-hydroksykwasów. Przyspiesza przejście melaniny do wyższych warstw naskórka, który ulega późniejszej eksfoliacji.

Azelaic Peel Dermaquest

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego i kojowego. Zabieg dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego.