Hibiskus Flower Mandelic Peel Dermaquest

Specjalistyczny program terapeutyczny oparty na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych w połączeniu z ekstraktem z kwiatów z hibiskusa. Kwas migdałowy [10%] jest jednym z łagodniej działających alfahydroksykwasów przez co złuszcza naskórek bez podrażnienia i jest polecany do bardzo wrażliwej skóry. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, przez co niweluje niedoskonałości skóry.

W zabiegach zastosowano również kwas azelainowy [2%], który reguluje pigmentację, a także łagodzi rumień. Jest niezastąpiony w pielęgnacji skóry problematycznej o podłożu naczyniowym. Innowacją jest wykorzystanie ekstraktu z kwiatów hibiskusa [5%] bogatego w kwas cytrynowy, jabłkowy oraz hibiskusowy. Ekstrakt zawiera również witaminę C oraz aminokwasy niezbędne do prawidłowej odnowy skóry.  W terapii zastosowano również peptyd biomimetyczny Neodermyl®, który wpływa na syntezę kolagenu, a co za tym idzie wykazuje silne działanie ujędrniające i przeciwzmarszczkowe.

Zabieg przeznaczony dla skór wrażliwych, unaczynionych z widocznymi oznakami starzenia, przebarwieniami, niedoskonałościami i rozszerzonymi porami.

Zabieg wykonuje: