Największe odkrycie od czasów zastosowania botoxu. Obecnie jest to najczęściej poszukiwany zabieg wśród klientek i klientów.

Terapia dwutlenkiem węgla – nazywanym „cudownym gazem” polega na podskórnym lub śródskórnym podaniu czystego, medycznego CO2 w odpowiednich dawkach przy użyciu specjalnego urządzenia.

Działanie terapii jest wszechstronne. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność i gęstość, co ww. znacznym stopniu poprawia jakość skóry. Poprzez lokalne rozszerzenie naczyń krwionośnych zwiększa się przepływ krwi w tkance tłuszczowej oraz mięśniowej poprawiając ich dotlenienie i odżywienie.

Zastosowanie dwutlenku węgla nie powoduje skutków ubocznych, ponieważ jako naturalny produkt spalania tlenu jest dla organizmu zupełnie obojętny.

Zalety tego gazu są już znane od lat 30-tych jednak jego zastosowanie w zabiegach kosmetyczno – estetycznych wykorzystuje się dopiero od niedawna, a skuteczność jest imponująca.

Ta bezpieczna, precyzyjna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda cieszy się niezwykłym powodzeniem ze względu na szeroki wachlarz zastosowań.Karboksyterapię stosuję się w zabiegach na twarz i ciało.

Redukcja rozstępów

Zabieg wykonuje:

Andżelika Piwko

technik usług kosmetycznych

tel. 500 313 937

andzelika.p.pracowniaurody@gmail.com