Medycyna estetyczna Nowość!

Satysfakcja z własnego wyglądu jest istotną sprawą w naszym życiu. Już w czasach starożytnych istniało pojęcie kultu piękna. Choć zabiegi w tamtym okresie różniły się od dzisiejszych cel nadal jest ten sam - poprawa wyglądu zewnętrznego.

Obecnie medycyna estetyczna zajmuje się pozachirurgicznymi mało inwazyjnymi działaniami. Mają one na celu przede wszystkim zahamowanie procesów starzenia się skóry, likwidacją zmarszczek jak również korygowaniem defektów estetycznych o różnym podłożu.

Nie ulega wątpliwości, że pewne zabiegi może wykonywać tylko lekarz. Dlatego wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu zabiegami z zakresu estetyki dla wygody, a przede wszystkim bezpieczeństwa naszych klientek i klientów nawiązaliśmy współpracę z Panią doktor Liliyą Melehanych absolwentką Akademii Medycznej z wieloletnim doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej. Będzie ona wykonywała w naszym gabinecie zabiegi zapewniając najwyższy standard usług.

Proponujemy:

  • powiększanie, modelowanie i nawilżanie ust,
  • botox (korekcja zmarszczek mimicznych, nadpotliwość, bruksizm),
  • wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego,
  • wypełniacze biostymulujące poprawiające owal i napięcie skóry,
  • nici liftingujące,
  • wolumetrię twarzy.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której uzyskujemy wyczerpującą informację odnośnie możliwości korekcji danego problemu oraz sposobu jego rozwiązania.

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym

Botox – niwelowanie zmarszczek mimicznych

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

Zabieg wykonuje:

Lilia Melehanych

lekarz medycyny estetycznej