Nano Bright Anti – Pollution

Przełomowy zabieg rewitalizujący. Polega na wprowadzeniu do skóry innowacyjnych substancji aktywnych: kwasu traneksamowego i kwasu hialuronowego. Wzmacniają one skórę na poziomie komórkowym, uszczelniają naczynia krwionośne i rozjaśniają przebarwienia posłoneczne, hormonalne oraz pozapalne.

Tetrakurkumina wykazuje silne właściwości przeciwzapalne oraz antyoksydacyjne. Chroni skórę przed reaktywnymi formami zarówno tlenu jak i azotu, zapewniając ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza, smogiem i wolnymi rodnikami.  Terapia Nano Bright Anti – Pollution zmniejsza również ryzyko nawrotu hiperpigmentacji po zakończeniu profesjonalnych kuracji depigmentacyjych jak peelingi chemiczne, laseroterapia i IPL, dlatego szczególnie jest zalecany między zabiegami oraz w okresie wiosenno-letnim.

Nonoterapia to rodzaj mezoterapii, w której zastosowano wyjątkowo cienkie nanoigły. Zabieg jest komfortowy i bezbolesny, może być wykonywany przez cały rok. Zalecany dla skór bardzo cienkich, silnie unaczynionych, z rumieniem, teleangiektazjami, trądzikiem różowatym oraz po kuracjach farmakologicznych, a także dla diabetyków.

Zabieg wykonuje: