Peeling Vitamin C Dermaquest

,

Peeling Vitamin C to kolejny ekskluzywny program terapeutyczny wykorzystujący połączenie najbardziej aktywnych antyoksydantów, enzymów oraz peptydów biomimetycznych. Zabieg odpowiedni dla każdego typu skóry, a zwłaszcza naczynkowej, skłonnej do przebarwień z oznakami starzenia.

Podstawę terapii stanowi witamina C w postaci tetraizopalmitynianu akorbylu [4%], a także kwasu L-askorbinowego [15%] w połączeniu z kwasem ferulowym [1%]. Witamina C jest silnym antyoksydantem, jak również przyczynia się do regeneracji witaminy E poprzez wzmocnienie jej systemu naprawczego oraz fotoprotekcji. Jest niezbędna przy produkcji kolagenu i elastyny wpływając na zagęszczenia skóry, hamuje aktywność tyrozynazy ograniczając przebarwienia i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.

Zastosowanie połączenia witaminy C z kwasem ferulowym chroni skórę przed zmianami DNA i promieniowaniem UV.

Wzbogacenie kuracji o enzymy proteolityczne z papai, ananasa, i arbuza, które działają wygładzająco i przeciwzapalnie przywraca odpowiedni komfort podrażnionej i suchej skórze. Zastosowanie olejku i wyciągu z komórek macierzystych z pomarańczy działających przeciwzmarszczkowo stanowi dopełnienie zabiegu pełnego cytrusowych aromatów.

Zabieg wykonuje: