Przedłużanie i zageszczanie rzęs metodą; 1:1, 2D, 3D

Dłuższe i perfekcyjnie wyglądające rzęsy bez konieczności używania tuszu. Rzęsy klejone metodą "jeden do jednego" wyglądają bardzo naturalnie.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu syntetycznej rzęsy o odpowiedniej długości i grubości do naturalnej rzęsy za pomocą specjalnego kleju. Długość i grubość rzęs jest zawsze wcześniej ustalana z klientką.

Zabieg trwa ok. 2,5-3,5 godziny. Na jedno oko aplikuje się średnio 40-50 rzęs w trzech długościach, aby zachować naturalną linię i wygląd rzęs. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Używamy produktów najwyższej jakości. Specjalny klej, dzięki któremu przymocowuje się rzęsę jest bardzo bezpieczny, trwały i elastyczny, przez co nie narusza właściwości naturalnych rzęs. Rzęsy używane do zabiegu wykonane są z wysokiej jakości materiału imitującego naturalną rzęsę. Nie wywołują alergii, są niezwykle delikatne, lekkie, elastyczne i błyszczące. Oczy klientki są zamknięte i chronione podczas całego zabiegu.

Efekt przedłużenia utrzymuje się przez od czterech do ośmiu tygodni i uzależniony jest od cyklu żywotności rzęsy. Nigdy nie wiemy, w jakim stadium znajduje się dana rzęsa (wzrostu, spoczynku czy zaniku). Dlatego zalecane i niezbędne jest tzw. „dopełnianie” co ok. 2-3 tygodnie dla podtrzymania pożądanego efektu.

Idealną oprawą oczu jest wachlarz pięknych, długich i gęstych rzęs. Niestety nie zawsze nasze rzęsy spełniają nasze oczekiwania i tu z pomocą przychodzą nam  techniki i metody objętościowe 2D i 3D, które umożliwiają przedłużenie, pogrubienie i podkręcenie rzęs. Dobór metody uzależniony jest od preferencji  i oczekiwań klientki. Podczas zabiegu przedłużania możemy osiągnąć zarówno delikatniejszy i bardziej naturalny efekt, jak również spektakularny i bardziej widoczny.

Aplikacja objętościowa 2D i 3D polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej odpowiednio dwóch lub trzech rzęs syntetycznych, bez ich obciążenia oraz uszkodzenia.

Po zabiegu rzęsy są pięknie podkreślone, a oprawa oka staje się bardziej wyrazista. Nie ma potrzeby używania tuszu ani zalotki. Rzęsy zawsze wyglądają pięknie i zjawiskowo.

Trwałość rzęs uzależniona jest od ścisłego przestrzegania zasad właściwej pielęgnacji. Co najmniej przez 12 godzin po zabiegu aplikacji nie wolno rzęs myć, pływać, korzystać z sauny. Doradza się nawet 24 godzinny okres ochronny, w celu lepszego związania kleju. Powinno się unikać produktów do makijażu i demakijażu na bazie składników natłuszczających, nie używać zalotek.

Przedłużanie i zageszczanie rzęs metodą; 1:1, 2D, 3D

Zabieg wykonuje:

Andżelika Piwko

technik usług kosmetycznych

tel. 500 313 937

andzelika@pracownia-urody.eu