Zabiegi Image SkinCare

Unikalne peelingi chemiczne i skuteczne kosmeceutyki z USA. Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.

Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego naszym Klientom oferujemy pełną kurację (zabiegi + preparaty do stosowania w domu).

IMAGE Skincare to amerykańska marka stworzona przez ludzi z pasją. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i jej mąż doktor Marc Ronert. Laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie.

Sposób działania

Marka IMAGE Skincare znajduje się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych preparatów z grupy Kosmeceutyków. Podstawowym zadaniem preparatów tej marki jest spłycenie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.

Bezpieczny wybór

Preparaty IMAGE Skincare pozbawione są: parabenów, silikonów, barwników, dodatkowych zapachów.

IMAGE Skincare to szeroka oferta produktów: preparaty profesjonalne do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetycznych (peelingi chemiczne i zasługujące na szczególną uwagę preparaty kondycjonujące) oraz produkty do sprzedaży detalicznej.

The Signature Facelift Solution Zabieg z wit. C

Dla skór suchych, mocno odwodnionych, wrażliwych, naczyniowych, z trądzikiem różowatym oraz z przebarwieniami

Zabieg firmowy I Peel the Signature Facelift® to witaminowy peeling polecany w szczególności dla osób, które nigdy wcześniej nie poddawały się zabiegom eksfoliacyjnym. Jego delikatne działanie nie podrażnia skóry. Preparat  poza zawartością witaminy C składa się z kwasów AHA, komórek macierzystych wąkroty azjatyckiej i enzymów proteolitycznych pochodzenia roślinnego.

Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ do produkcji kolagenu, a także wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy oraz wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

Zabieg przeznaczony dla skór wrażliwych, z trądzikiem różowatym, rumieniem, przesuszonych,  szarych, zmęczonych i odwodnionych, a także z przebarwieniami pigmentacyjnymi.

O2 Lift – dotlenienie i odświeżenie

O2 lift to luksusowy, nowoczesny zabieg dotleniający, efektywnie przeciwdziałający starzeniu się skóry. Składniki aktywne zawarte w preparatach odświeżają i rozświetlają cerę. Skóra staje się promienna i pełna blasku.

Terapia zabiegowa składa się z pięciu etapów:

  • oczyszczania
  • odświeżenia
  • dotlenienia – serce zabiegu
  • odmłodzenia
  • oraz pełnej  ochrony SPF

Zabieg przeznaczony dla wszystkich cer z oznakami starzenia, a w szczególności  szarych, zmęczonych pozbawionych zdrowego kolorytu.

Zabieg wykonuje: