O mnie.
Hej! Nazywam się Paulina Kienda. Jestem po pierwszym stopniu (inż.) Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, ukończyłam studia drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie Jakością i Analiza Żywności również na UPWr oraz studia drugiego stopnia na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka na Uniwersytecie Wrocławskim, a także  poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie suplementacji. Można powiedzieć, że żywność znam od podszewki :).
Od 2018 roku uczestniczę w szkoleniach, konferencjach i webinarach w celu podniesienia  swoich kwalifikacji. Posiadam wiedzę z zakresu technologii, żywienia i psychodietetyki, a w jadłospisach stawiam na prostotę i smak ;).
W czym mogę Ci pomóc?
Chcesz trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe? Potrzebujesz jasnego, konkretnego planu  działania, który pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie, dobre samopoczucie, a jego efektem ubocznym będzie poprawa sylwetki?
Mogę Ci w tym pomóc!
Zależy mi na tym, żeby pokazać Ci, że jedzenie może być przyjemne, a wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych może dodać Ci energii i witalności.
Chcę odczarować słowo „dieta” i pokazać Ci, że to może być Twój styl bycia i życia przy stopniowej zmianie Twoich mniej zdrowych przyzwyczajeń.
Otrzymasz ode mnie jadłospis lub plan żywieniowy skrojony na miarę ;). Dostosowany będzie do Ciebie, Twojego stylu życia, kubków smakowych, wieku, płci, rodzaju oraz godzin pracy, a także czasu na gotowanie.
Przed konsultacją otrzymasz na maila dzienniczek żywieniowy, który należy sumiennie wypełnić.
Pomoże mi to w dokładnej analizie Twoich dotychczasowych nawyków żywieniowych.
Wywiad żywieniowo-zdrowotny uzupełnimy razem, tak żeby nie było żadnych wątpliwości i niejasności :).

Zabieg wykonuje: