Fale radiowe RF – lifting bez skalpela

,

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu i zapotrzebowaniu na nieinwazyjne metody zwalczania oznak mijającego czasu i modelowania ciała proponujemy Państwu możliwość skorzystania z urządzenia wykorzystującego najnowszą i najskuteczniejszą technologię potwierdzoną badaniami w Stanach Zjednoczonych.

W obecnym czasie przedłużanie młodości oraz zachowanie zgrabnej sylwetki jest możliwe, a efekty są porównywalne z zabiegami chirurgii plastycznej, dermatologii i fizjoterapii. Radio Frequency (fale radiowe) poprzez swoje działanie w głębokich warstwach skóry odwracają skutki starzenia, a nie same objawy. Podczas zabiegów pod wpływem działania pola elektromagnetycznego zachodzi zjawisko polaryzacji wywołujące ruch i wibrację jonów atomów i cząstek. Na skutek tarcia następuje wydzielanie się ciepła wewnętrznego (endogennego), pod wpływem którego włókna kolagenowe ulegają skurczeniu, a następnie ponownemu napięciu.

Zjawisko diatermii czyli głębokie ogrzanie powoduje uruchomienie funkcji regeneracji, pobudzenie fibroblastów oraz stymulację syntezy kolagenu i elastyny. Skóra odzyskuje jędrność,wyraźnie poprawia się jej napięcie i owal twarzy. Zmarszczki, bruzdy i blizny ulegają wypłyceniu. Zwiększa się przepuszczalność błon komórkowych, co w konsekwencji zwiększa absorpcję aktywnych preparatów użytych w trakcie zabiegów.

Zabieg wykonuje: