Kosmetologia estetyczna

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry, poprzez stymulację kolagenu i elastyny. Ich celem jest przywrócenie utraconych parametrów takich jak gęstość, jędrność oraz sprężystość.

Retinol Stem Cell FRAX DermaQuest

Zabieg Retinol Stem Cell Frax Dermaquest został stworzony z myślą o skórach pozbawionych jędrności, elastyczności, z widocznymi oznakami starzenia, a także w trosce o skóry problematyczne oraz posiadające rozstępy i blizny.

Nici liftingujące i rewitalizujące PDO

Bezkonkurencyjna metoda liftingu skóry z wykorzystaniem nici polidioksanonowych PDO. Prosty, bezbolesny, mało inwazyjny zabieg, który na stałe zagościł w ofercie czołowych klinik zajmujących się medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną na całym świecie.

Fale radiowe RF – lifting bez skalpela

Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu i zapotrzebowaniu na nieinwazyjne metody zwalczania oznak mijającego czasu i modelowania ciała proponujemy Państwu możliwość skorzystania z urządzenia wykorzystującego najnowszą i najskuteczniejszą technologię potwierdzoną badaniami w Stanach Zjednoczonych.

NanoFrax® – mezoterapia mikroigłowa Tylko u nas!

Mezoterapia mikroigłowa wykonywana przy pomocy urządzenia NanoFrax przeznaczonego do mikronakłuć na poziomie naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej.