Zabiegi na ciało

Masaż wyszczyplający

Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie poprzez ugniatanie podskórnej tkanki tłuszczowej, która gromadzi się głównie na brzuchu, udach, biodrach i ramionach, ponadto usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspieszona zostaje przemiana materii.

Masaż relaksacyjny

Masaż ten pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Modelowanie biustu – zabieg PUSH UP

Każda z nas marzy o pięknych, jędrnych i kształtnych piersiach. Do niedawna uważano, że jedyną metodą modelującą biust jest operacja chirurgiczna. Dziś już wiemy, że istnieje metoda modelująca piersi, która z powodzeniem może zastąpić kosztowne ingerencje medycyny plastycznej.

Drenaż limfatyczny

Zwany inaczej masażem limfatycznym ma za zadanie zwiększenie aktywności układu limfatycznego poprzez poprawę przepływu zalegającej chłonki (limfy) w układzie limfatycznym.