Zabiegi

NOVEL PEEL TREATMENT PRO XN

Zabieg oparty o działanie retinoidu nowej generacji - ester kwasu retinowego. Nowatorki retinoid to składnik przeciwdziałający starzeniu skóry, zapewniający działanie retinolu o znacznie niższym potencjale podrażnienia.

PHA SOLUTION PRO XN

Formuła preparatu oparta o glukonolakton i kwas azealinowy. Unikalne połączenie kwasów o działaniu przeciwzapalnym zapewnia delikatny resurfacing skierowany szczególnie do terapii skór wrażliwych i zaburzonych chorobowo.

Lipid Control Dermaquest

Zabieg Lipid Control Dermaquest to specjalistyczna kuracja terapeutyczna oparta na selektywnych składnikach przywracających równowagę hydrolipidową skóry i jej optymalne pH.

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy DermaQuest to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami.

Peeling Vitamin C Dermaquest

Peeling Vitamin C to kolejny ekskluzywny program terapeutyczny wykorzystujący połączenie najbardziej aktywnych antyoksydantów, enzymów oraz peptydów biomimetycznych. Zabieg odpowiedni dla każdego typu skóry, a zwłaszcza naczynkowej, skłonnej do przebarwień z oznakami starzenia.

Peeling Dyniowy Dermaquest

To przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia.

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age Dermaquest

To luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologiczne. Zabieg łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi substancjami aktywnymi, dlatego efekty zabiegu są widoczne natychmiastowo.